Team

Rob Neeter

Directeur

Rob is van oorsprong arts en weet met zijn ruime ervaring in de zorg kansen en mogelijkheden als geen ander om te zetten in realiseerbare projecten. Rob is mede-initiatiefnemer van Zorganimaties.

Rob is bereikbaar via:
rob@zorganimaties.nl

Andrea Muis

Directeur

Andrea heeft ruime ervaring op het gebied van marketing, communicatie en nascholing rondom geneesmiddelen voor artsen en verpleegkundigen. Maar goede voorlichting voor patiënten over medicijnen is een onderwerp waar ze zich echt voor wil inzetten.

Ze is mede-initiatiefnemer van Zorganimaties.

Andrea is bereikbaar via:
andrea@zorganimaties.nl 

Lili Neeter

Creative Director

Lili, 27 jaar, heeft een art-achtergrond en heeft haar interesse in de zorg van haar ouders die beide in de gezondheidszorg werkzaam zijn.

Lili is verantwoordelijk voor de omzetting van een inhoudelijke tekst naar een aansprekende animatie.

Lili is bereikbaar via:
lili@zorganimaties.nl

Noor van der Heijden

Productieassistent

Noor houdt zich bezig met het digitaal bewerken van video opnames. Zij zorgt ervoor dat de animatievideo’s van de juiste beelden en gesproken teksten zijn voorzien.

Noor is bereikbaar via:
noor@zorganimaties.nl

Nicole van Gaal

Accountmanager

Nicole heeft 24 jaar in verschillende functies in de farma-industrie gewerkt. Ze is dol op het optimaliseren van processen. Nicole is vanuit haar eigen onderneming 3P-Care verbonden aan Zorganimaties en is het aanspreekpunt voor Trombowijzer.

Nicole is bereikbaar via:
nicole@zorganimaties.nl

Annelies van Dongen

Manager Zorginstellingen

Annelies heeft ruim 8 jaar ervaring in de farmaceutische industrie in verschillende functies binnen sales voor geneesmiddelen voor artsen en verpleegkundigen. En de ervaring leert dat het uiteindelijk draait om de patiënt die zijn/haar geneesmiddel op de juiste manier kan gebruiken.

Annelies is bereikbaar via:
annelies@zorganimaties.nl

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!